Glinka Sport Promotion


Wycieczki szkolne to zabawa, edukacja, poznawanie świata – o tym marzą dzieci od najmłodszych lat. Zachwycające cuda natury, tajemnicze zamki, twierdze i miasteczka z niepowtarzalną atmosferą….to jest to co lubimy najbardziej i chcemy Wam pokazać. Program naszych wycieczek jest szczegółowo zaplanowany z licencjonowanymi przewodnikami i przemyślany. Dostosowany do wieku i liczby uczestników, uwzględniający ich potrzeby i zainteresowania. Zawsze mamy alternatywę na zmienne warunki atmosferyczne. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami i ośrodkami wypoczynkowymi. Słuchamy nauczycieli, dostosowując oferty do ich sugestii i wymagań. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę. Stawiamy na jakość usług.   

Nie wysyłamy folderów do szkół, uważamy że najlepszą reklamą jest zadowolony nauczyciel, rodzic, dziecko który poleci nas innym zainteresowanym. Zainteresowanie jest tak duże, że postanowiliśmy działać indywidualnie, przyjmować tylko tyle zleceń ile jesteśmy w stanie profesjonalnie zorganizować, z najlepszymi pilotami z licencją. Oboje jesteśmy licencjonowanymi pilotami wycieczek i w profesjonalny sposób je prowadzimy.

Jak zamówić wycieczkę:
1. proszę wysłać a-mail lub zadzwonić pod nr 503025820, 503081090
2. określić zapotrzebowanie: kierunek, ilość dni, wiek i ilość dzieci.
3. w ciągu 2-3 dni prześlemy ofertę na maila. Po zapoznaniu z ofertą prosimy o informację zwrotną. W każdej chwili jesteśmy w stanie zmienić ofertę, dostosować do wymagań konkretnej grupy.
4. po akceptacji, podpisujemy umowę i przystępujemy do działania.

Wybierz kierunek a my stworzymy TWOJĄ niepowtarzalną ofertę:

Najpopularniejsze kierunki wycieczkowe:

WARSZAWA

TOP 1 w naszej ofercie jak na stolicę przystało. Program zawiera najciekawsze punkty, które trzeba zobaczyć.


PIENINY

Spływ Przełomem Dunajca z flisakami, przepiękny Wąwóz Homole, Trzy Korony, Sokolica to tylko niektóre atrakcje przyciągające młodszych jak i starszych turystów.


KRAKÓW

Kraków jako stolica Małopolski znajduje się w miejscu zbiegu kilku krain geograficznych dzięki czemu stanowi świetną bazę wypadową w najpiękniejsze zakątki regionu. Oczywiście Kraków sam w sobie jest świetnym tematem na wycieczkę.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress