Zimowiska sportowo-rekreacyjne 2022 – ZAPISY JUŻ TRWAJĄ!!!


Nasze zimowiska cieszą się bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem. Organizujemy je w Zębie, najwyżej położonej wiosce w Polsce, na 1000 m n.pm, gdzie brak śniegu nam nie grozi. Komfortowy, góralski ośrodek zapewnia uczestnikom świetne jedzenie, zakwaterowanie, przyjazną atmosferę a także rozrywkę: bilard, kawiarenka, sala dyskotekowa, stoły do tenisa. Największym atutem tego miejsca są 2 wyciągi narciarskie przy ośrodku, zapewniające bezpieczeństwo i dogodne warunki do nauki i doskonalenia technik narciarskich i snowboardowych. Zatrudniamy najlepszych instruktorów, wychowawców, cieszących się dużym autorytetem i lubianych przez dzieci.
Do kogo adresujemy ofertę?
Zarówno do całkowicie początkujących, w każdym wieku, chcących rozpocząć przygodę z zimowym szaleństwem (narty lub snowboard), jak i dobrze i świetnie jeżdżących. Każda osoba w różnym stopniu zaawansowania znajdzie coś dla siebie…
Zapraszamy:
– dzieci w wieku od 6-12 lat
– młodzież w wieku 13-18 lat
– dorosłych 18 plus
– rodziny z dziećmi
Zimowiska dla dzieci i młodzieży:
– oferujemy jazdę na nartach lub snowboardzie przez cały pobytu, pod okiem instruktorów sportów zimowych. Grupy dobieramy według stopnia zaawansowania, ilościowo zgodne z przepisami PZN i PZS. Jeździmy rano, popołudniu a także „nocną” – jesteśmy do dyspozycji. Programem narciarskim i snowboardowym objęte są dzieci od 7 roku życia, nie zapewniamy jednak nauki 1 na 1 ( 1 dziecko i 1 instruktor)-dotyczy dzieci poniżej 7 lat.
Oferujemy bogaty program rekreacyjny: gry i zabawy na śniegu (konkurs rzeźby, budujemy igloo, śnieżną fortyfikację, bitwa na śnieżki), dzień „IROKEZA” (ozdabiamy kaski i prezentujemy dobry humor na stoku), wieczorki integrujące uczestników ( konkurs karaoke, sing-star „Kraina Lodu”, turniej w bilarda, piłkarzyki, tenisa stołowego, kino feryjne). Jeden z wieczorów spędzimy przy ognisku z pieczeniem kiełbasek. Nie może zabraknąć wycieczek, zarówno pieszych jak i autokarowych – Gubałówka, Zakopane, wodne szaleństwa na basenie.
Zimowiska dla rodzin (II turnus):
– oferujemy atrakcyjny wypoczynek dla dzieci i ich rodziców w pięknej podhalańskiej scenerii i w dobrej cenie. Obejmujemy dzieci odpowiednią, profesjonalną opieką w określonym przez rodziców czasie ( całkowita opieka, dziecko mieszka z rówieśnikami; częściowa opieka podczas zajęć, dziecko mieszka z rodzicami-wszystko zależy od dzieci i ich rodziców).
Taka forma wypoczynku sprzyja rozwojowi dziecka ( jest wśród rówieśników, realizuje program zimowiska, od najmłodszych lat dostosowuje się do regulaminu, punktualności, ustalonego trybu dnia), poczuciu bezpieczeństwa ( zawsze w odwodzie jest rodzic), kształtowaniu prawidłowych postaw społecznych.
Taka forma wypoczynku sprzyja komfortowi rodzica (sam może realizować zwoje zainteresowania, wypoczywać, ma komfort psychiczny, że dziecko robi to co lubi, że jest ono pod profesjonalną opieką) .
Proponowany program sportowo-rekreacyjny dla rodziców: wieczorek integracyjny przy „kwaśnicy”, ognisko integracyjne, „posiady” w chacie góralskiej przy kapeli, zajęcia rekreacyjne „nordic walking” na Gubałówkę, fakultatywnie kulig z pochodniami.
Cena ustalana indywidualnie ( rodzaj pokoju, forma dojazdu, forma opieki itp.).
Terminy naszych wyjazdów:
I TURNUS – 29.01.22 – 04.02.22 – wyjazd głównie dla dzieci i młodzieży,
II TURNUS – 06.02.22 – 12.02.22 – wyjazd głównie dla dzieci i młodzieży a także dla rodzin,

Wyjazdy indywidualne i rodzinne, dojazd autokarem jak i samochodem. Ilość osób dojeżdżająca samochodem ograniczona.
Koszt zimowiska – 1250 zł (plus karnety narciarskie).
Cena zawiera: transport autokarem, noclegi, wyżywienie ( 3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wychowawcza i instruktorska, nauka i doskonalenie jazdy na nartach, ubezpieczenie NNW, program KO.
Karnety narciarskie w pakietach:
I PAKIET – POCZĄTKUJĄCY Cena: 380 zł
Nauka i doskonalenie jazdy na nartach i deskach „do oporu” pod okiem doświadczonych instruktorów
– nauka jazdy na nartach, snowboardzie od podstaw po okiem doświadczonych instruktorów,
– jazda na wyciągach Potoczki ( 2 wyciągi przy ośrodku), doskonale dostosowanych dla początkujących i doskonalących jazdę na nartach, deskach,
– jazdy 2 razy dziennie, także jazdy nocne dostosowane do wytrzymałości, chęci i samopoczucia uczących się dzieci.
II PAKIET – ŚREDNIOZAAWANSOWANI Cena: 430 zł
Nauka i doskonalenie jazdy na nartach i deskach pod okiem doświadczonych instruktorów:
– jazda na wyciągach Potoczki ( gdy nie ma wyjazdu na kanapy), doskonale dostosowanych dla początkujących i doskonalących jazdę na nartach, deskach,
Jazda rano, po południu i dla wytrwałych wieczorem 🙂
– 2 wyjazdy autokarowe dla urozmaicenia doskonalenia technik narciarskich i snowboardowych na bardziej wymagające stoki z koleją linową – Suche, ….
– w 2 dniach wyjazdowych, po powrocie z kanap, możliwa jazda nocna, dla chętnych….
III PAKIET – ZAAWANSOWANI Cena: 480 zł
Nauka i doskonalenie jazdy na nartach i deskach pod okiem doświadczonych instruktorów:
– jazda na wyciągach Potoczki ( gdy nie ma wyjazdu na kanapy), doskonale dostosowanych dla początkujących i doskonalących jazdę na nartach, deskach,
Jazda rano, po południu i dla wytrwałych wieczorem 🙂
– 4 wyjazdy autokarowe dla urozmaicenia doskonalenia technik narciarskich i snowboardowych na bardziej wymagające stoki z koleją linową – Suche, ….
– w 4 dniach wyjazdowych, po powrocie z kanap, możliwa jazda nocna, dla chętnych….
Atrakcje:
– gry i zabawy na śniegu (konkurs rzeźby, budujemy igloo, śnieżną fortyfikację, bitwa na śnieżki),
– dzień „IROKEZA” (ozdabiamy kaski i prezentujemy dobry humor na stoku),
– wieczorki integrujące uczestników ( konkurs karaoke, sing-star „Kraina Lodu”, turniej w bilarda, piłkarzyki, tenisa stołowego, kino feryjne),
– ognisko z pieczeniem kiełbasek,
– wycieczki, zarówno piesze jak i autokarowe – Gubałówka, Zakopane,
Dodatkowo płatne atrakcje:
Termy w Chochołowie – będąc na Podhalu odwiedzimy baseny termalne. Ze względu na fakt, że nie wszyscy lubią i preferują taką formę relaksu, wyjazd ten jest dodatkowo płatny dla osób chętnych.
Koszt wyjazdu – 85 zł ( DZIECI), 105 ZŁ ( DOROŚLI)
Obowiązkowo zgoda pisemna rodzica na termy.
( Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ……….w wycieczce do Term Podhalańskich. Dziecko nie ma przeciwwskazań do udziału w tej formie rekreacji ruchowej. Data i podpis rodzica).

COOL NEWS
CODZIENNE RELACJE Z ZĘBA – Sprawdź jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na FACEBOOKU.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress