Zakwaterowanie
Transport
Wyżywienie
Opieka wychowawcza
Lokalni przewodnicy
Ubezpieczenie

Cena nie zawiera

Cena zawiera

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Adres zamieszkania
Ilość osób niepełnoletnich (poniżej 18 r.ż.)
Ilość osób dorosłych (powyżej 18 r.ż.)
Treść wiadomości:
Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Glinka Sport Promotion Waldemar Glinka z siedzibą w Świdnicy, ul. Kazimierza Wielkiego 18/6 podanych przeze mnie w formularzu kontaktowym danych osobowych. Dane będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej 2016/679 z dnia 27.04.2016r. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne i można ją cofnąć w każdym momencie.
Warunki rezerwacji
Akceptuje warunki regulaminu pobytu na organizowanej imprezie.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:  
1. PARYŻ -
zwiedzanie Paryża z przewodnikiem, przemieszczamy się metremJ .  …
2. MARIMUTRA -  to jeden z najpiękniejszych  ogrodów botanicznych w Europie. To niewątpliwie jedna z większych atrakcji turystycznych w okolicy . Ten kolorowy ogród usytuowany jest na szczycie góry i oferuje wspaniałe widoki na Morze Śródziemne i na skaliste zatoczki, rośnie tu ponad 4 tysiące różnych gatunków roślin.
3. LORET de MAR – najsłynniejsze i najweselsze miast wybrzeża. Tu najważniejsze jest słońce i dobry humor. Loret był miejscem akcji polskiego serialu Pamiętniki z wakacji .  Piękne skaliste wybrzeże, widoki zapierające dech…. Dla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście ! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybaka…
4. BARCELONA – wycieczka do stolicy Katalonii.  Barcelona przyciąga wyjątkową architekturą, klimatycznymi uliczkami, ciekawymi muzeami, na każdym kroku czuć  twórczość Antoniego Gaudiego. Co zobaczymy: najsłynniejszą i najbarwniejszą ulicę Barcelony - Las Ramblas, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, Perełki Antonio Gaudiego z Sagrada Familia na czele…. Odwiedzimy stadion FC BARCELONA Camp Nou  - na dziś w przebudowie ale funkcjonuje fantastyczny Zdjęcia na tym legendarnym stadionie zrobią furorę.

Szczegóły: 
telefonicznie: 503 025 820 lub mailowo: zapisy@glinkasport.pl

Transport: 
komfortowy autokar

Cena: 
3290 zł + 200 euro

Termin: 
23 lipiec - 3 sierpień 2024 

zapisy@glinkasport.pl

503 081 090

info@glinkasport.pl

503 025 820

OBÓZ MŁODZIEŻOWY 2024 HISZPANIA

07 grudnia 2023

HISZPANIA z PARYŻEM i BARCELONĄ

HISZPANIA 2024  r to sentymentalny powrót do początków naszych wyjazdów zagranicznych… Byliśmy w Hiszpanii w Blanes już 4-krotnie i wracamy!
Proponujemy rewelacyjny hotel ***STELLA MARIS w BLANES.

KATALONIA - wspólnota autonomiczna Hiszpanii. W szerszym znaczeniu – region geograficzny i kraina historyczna na Półwyspie Iberyjskim z ośrodkiem kulturalnym i administracyjnym w Barcelonie.
COSTA BRAVA - region turystyczny w północno-wschodniej Hiszpanii (w granicach administracyjnych Katalonii), rozciągający się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego.
Wybrzeże piaszczyste, czyste morze, tajemnicze skałki, doskonale przygotowane tereny dla turystów.

BLANES – turystyczna miejscowość w środkowej części Costa Brava, położona w niewielkiej piaszczystej zatocr, ok. 60 km od Barcelony. Historyczna część miasteczka oddzielona od części hotelowej, zachowała swój malowniczy, niepowtarzalny charakter. W miejscowości słynny ogród botaniczny Mary Mutra, świetne piaszczyste plaże i nadmorska promenada z licznymi sklepami, restauracjami, kramikami, lodami….
ZAKWATEROWANIE:  
HOTEL***STELLA MARIS położony jest zaledwie 100 metrów od plaży S'Abanell w Blanes i oferuje odkryty basen oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Wszystkie pokoje 2-3 osobowe dysponują balkonem i są klimatyzowane. W hotelu Stella Maris znajduje się bar z tarasem i stołem bilardowym. Restauracja oferuje dania kuchni tradycyjnej i międzynarodowej w formie bufetu. Wszystkie pokoje są funkcjonalnie urządzone i dysponują telewizorem z kanałami telewizji satelitarnej oraz łazienką. 
Adres:  Avenida Villa de Madrid, 18, 17300, Blanes,
Strona: http://stell-maris-blanes.hotels-in-catalonia.com/pl/

WYŻYWIENIE FB :
3 posiłki dziennie w hotelowej restauracji w formie bufetu szwedzkiego, woda do obiadu i kolacji. W dniu przyjazdu kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie i prowiant na drogę powrotną.
TRANSPORT:
komfortowy autokar, klimatyzacja, 2 kierowców, DVD, barek kawa, herbata.

ORGANIZACJA WYJAZDU:  
* 23.07.2024 – 23.00  wyjazd ze Świdnicy, 22.30 zbiórka parking Kaufland Świdnica,
Wyjazd z ze Świdnicy, przejazd tranzytowy przez Niemcy, Francję. 
* 24.07.2024 przyjazd  na nocleg we Francji. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. Tego dnia obiadokolacja we własnym zakresie.
* 25.07.2024 -  śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, całodzienne zwiedzanie Paryża,
wieczorny wyjazd do Hiszpanii,
* 26.07.2024 -  przyjazd do hotelu Stella Maris*** w Blanes w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, kolacja, nocleg,
* 26.07.2024 – 02.08.2024 – pobyt 8-dniowy ( 7 nocy) w Blanes, zwiedzanie, plażowanie, zajęcia sportowo-rekreacyjne, wycieczki wyjazdowe…,
* 02.08.2024 -  śniadanie plus suchy prowiant, wyjazd z Blanes do Polski,
* 03.08.2024 -  przyjazd do Polski ok. 12.00

 
ŚWIADCZENIA w cenie wyjazdu:
* transport komfortowym autokarem,
* ubezpieczenie NNW i KL ( ubezpieczenie podstawowe z OC uczestnika),
* zakwaterowanie ( nocleg ze śniadaniem) w Paryżu,
* 7 noclegów w Blanes w hotelu *** z wyżywieniem FB,
* wyżywienie FB ( 3 posiłki dziennie: śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu, czyli do wyboru kilka dań), woda do obiadu i kolacji w cenie, inne napoje dodatkowo płatne.
W dniu przyjazdy do Hiszpanii kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie i lunch pakiet na drogę powrotną,
* opieka kadry pedagogicznej,

NIEZBĘDNIK UCZESTNIKA:
* WAŻNY dokument tożsamości ( dowód lub paszport),
* EKUZ – Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego,
* kieszonkowe na własne wydatki,

KOSZTY DODATKOWE:   
* 130 zł – dobrowolne ubezpieczenie  od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej w Towarzystwie Ubezpieczeniowym UNIQA ( zgodnie z zakresem: choroba, nieszczęśliwe zdarzenie…).W razie nieszczęśliwego wypadku, choroby, nagłego zdarzenia TU rozpatruje sytuację i rozważa zwrot poniesionych kosztów imprezy.
kwota ubezpieczenie – 4% ceny obozu ( ubezpieczenie dobrowolne, nie konieczne),
* kaucja zwrotna pobierana od uczestników przez hotel w wysokości 50 Euro, zwracana na koniec pobytu w przypadku braku zniszczeń na terenie obiektu,
* opłata obligatoryjna na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy ( TFG, TFP) - 20 zł,
* koszulka uczestnika obozu młodzieżowego 2024! – opłata symboliczna 20 zł,

 

Strona stworzona przez Multisub

Glinka Sport Promotion
Waldemar Glinka

ul. Kazimierza Wielkiego 18/6
58-100 Świdnica

Kontakt:
503 025 820
503 081 090

info@glinkasport.pl (informacje i pytania)
zapisy@glinkasport.pl (zapisy na imprezy)

Odwiedź nas