O nas

Firma sportowo-rekreacyjna, Glinka Sport Promotion została założona 10 lat temu. Wszelkie moje działania zawsze były związane ze sportem, wszystko kręciło się wokół współzawodnictwa, aktywności fizycznej, podróży, wyjazdów. Będąc sportowcem bardzo dużo jeździłem po Polsce, po świecie, poznawałem nowe miejsca i ludzi. Bardzo mnie to interesowało i fascynowało. Po zakończeniu kariery sportowej postanowiłem połączyć swoje pasje sportowe z turystyką, rekreację, zdrowym i aktywnym trybem życia. Jako absolwent AWF we Wrocławiu, postanowiłem zająć się organizacją początkowo tylko obozów sportowych, co było najbliższe moim zainteresowaniom i umiejętnością, a z czasem także kolonii i wycieczek. Od kilku lat z powodzeniem, wspólnie z żoną prowadzimy firmę a nasze imprezy cieszą się dużym popytem, coraz większą klientelą i aprobatą dzieci i rodziców. Rozwijamy naszą ofertę proponując wysoką jakość usług a nie jedynie ilość. Wprowadzamy ciekawe, ambitne i nowoczesne programy, stawiając na harmonijny rozwój młodego człowieka. Naszą dewizą jest rzetelność, bezpieczeństwo, odpowiedzialność.
Dzięki takiej postawie i kierunkowi rozwoju, staliśmy się liderem na lokalnym rynku turystycznym.

Właściciele:

Waldemar Glinka – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach od 800 m do maratonu. Uczestnik igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 r (33 miejsce), zwycięzca Maratonu w Japonii w Hofu, w  Poznaniu, 2-krotnie w Dębnie (Mistrzostwa Polski).  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku trenerskim, ukończył studia podyplomowe Menadżer Sportu.  Instruktor narciarstwa zjazdowego i snowboardu. Pilot wycieczek i rezydent biur podróży.

Wiesława Glinka – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku trenerskim. Obecnie, od 25 lat nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego. Pracuje w Szkole Podstawowej w Pszennie. Instruktor gier zespołowych, pływania, nordic walking, narciarstwa zjazdowego i snowboardu. Pilot wycieczek i rezydent biur podróży.

Misja naszej firmy:

Jako sportowcy, aktywni wychowawcy, postrzegamy pracę z młodzieżą nie jako trudny, coraz bardziej odpowiedzialny obowiązek ale jako wielką, niezapomniana przygodę, która uczy, integruje i pozostawia niezapomniane wspomnienia.

Powody dla których warto nam zaufać:

– Mamy pasję, odpowiednie wykształcenie i predyspozycje do pracy z dziećmi,

– Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, stawiamy na rzetelność, bezpieczeństwo.

– Regularnie aktualizujemy, wzbogacamy i rozszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów.

– Wszystkie wyjazdy zgłaszamy i zatwierdzamy w Kuratorium Oświaty,

– zatrudniamy fachowców, którzy maja dużo do zaoferowania dzieciom i młodzieży,

Kadra:

Doświadczona kadra to nasz atut!

Jako odpowiedzialni organizatorzy, stawiający na wysoki standard naszych usług, sami jesteśmy pilotami wycieczek, kierownikami kolonii i obozów. Na każdym wyjeździe jesteśmy, czuwamy i wspieramy naszą wspaniałą kadrę.

Zatrudniamy tylko doświadczonych nauczycieli i wychowawców, którzy cieszą się dużym autorytetem wśród swoich uczniów i instruktorów najróżniejszych profesji ( gry zespołowe i indywidualne, sporty wodne, taniec, sporty zimowe itp.). W wielu przypadkach dużo nas różni: wiek, doświadczenie, specjalizacja ale jeszcze więcej  łączy: pasja do pracy z dziećmi, zamiłowanie do podróży, poznawania nowych miejsc, chęć podejmowania nowych wyzwań i realizacji celów.

Wciąż rozszerzamy naszą działalność wprowadzając na rynek nowe produkty turystyczne: wycieczki szkolne, kolonie krajowe i zagraniczne, młodzieżowe obozy zagraniczne, zimowiska krajowe i zagraniczne, wczasy i wycieczki dla seniorów, wycieczki integracyjne dla różnych grup zawodowych.

ZAPRASZAMY do współpracy:)

SANDOMIERZ z przewodnikiem,
Brama Opatowska , Ucho Igielne , Kościół św. Jakuba, Katedra – wstęp,
Wąwóz Królowej Jadwigi- ( dla chętnych), spacer najpiękniejszym wąwozem sandomierskim o długości prawie 500 metrów i wysokości ok. 10 metrów. Według legendy wąwozem często spacerowała królowa Jadwiga przy okazji wizyt w pobliskim kościele św. Jakuba.
Kościół św Jakuba i winnica dominikańska  

MAJDANEK – zwiedzanie obozu zagłady z przewodnikiem,
LUBLIN z przewodnikiem
Wzgórze Zamkowe z muzeum i donżonem.

Kaplica św. Trójcy – najcenniejszy zabytek Lublina – spotkanie architektury gotyckiej fundacji K. Wielkiego z wymalowaniem wnętrza bizantyjskimi freskami fundacji W. Jagiełły – Dziedzictwo Narodowe i jeden z ” Nowych siedmiu cudów Polski-

Wzgórze Staromiejskie – plac po Farze, z fundamentami nieistniejącego XIII – wiecznego kościoła farnego
Kościół i klasztor Dominikanów ( wstęp) – skarbiec, krużganki, wirydarze i refektarz,

Trybunał koronny, Rynek Starego Miasta, Archikatedra Lubelska,
Po drodze wiele uliczek, zaułków, legend i ciekawostek.
Kamień nieszczęścia, odczynianie kamienia nieszczęścia,
Brama Krakowska – symbol m. Lublina , z fundacji K. Wielkiego,

Trakt – Krakowskie Przedmieście z Placem Litewskim i zespołem fontann multimedialnych w finale oraz portalem na Wilno.
KAZIMIERZ DOLNY z przewodnikiem
– Duży Rynek, mały rynek żydowski – synagoga, Renesansowe Kamienice Przybyłów, Góra Trzech Krzyży – widok nieziemski :-), Fara Kazimierzowska oraz kościół i klasztor Reformatów ( Wietrzna Góra), Wąwóz Korzeniowy – cienisty wąwóz jak ze świata Tolkiena,

Zakup kogutów kazimierskich w słynnej piekarni Sarzyńskiego i oczywiście w przerwie kawusia na kazimierzowskim rynkuJ tam gdzie ją spożywa Grażyna Torbicka podczas Festiwalu Dwa Brzegi

W CENIE:  2 noclegi z wyżywieniem HB ( śniadanie i obiadokolacja), komfortowy autokar, ubezpieczenie NNW, licencjonowany pilot, przewodnicy w poszczególnych miastach, zestawy tour guide, wstępy zawarte w programie, impreza integracyjna),