TRÓJMIASTO, MALBORK… – TOP 4

Termin:

do ustalenia

Cena:

od 520,00 zł

Transport:

autokar, WYJAZD: około 1 w nocy

Wyżywienie:

HB – 2 śniadania, 2 obiadokolacje, obiad

Zakwaterowanie:

komfortowe we Władysławowie

Program imprezy:

Wycieczka TOP 4
Wycieczki nad Bałtyk cieszą się zawsze dużym powodzeniem i to nie tylko zielone szkoły…. Częstym miejscem naszego zakwaterowania jest Władysławowo, stanowiące doskonałą bazę wypadową w świetne miejsca: MALBORK, HEL, GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT, PRZYLĄDEK ROZEWIE….

PRZYKŁADOWY PROGRAM MALBORK – GDAŃSK – WESTERPLATTE – GDYNIA – PRZYLĄZDEK ROZEWIE – WŁADEK 
CENA – OD 520 zł
ZAKWATEROWANIE: komfortowe we Władysławowie,
WYŻYWIENIE: HB – 2 śniadania, 2 obiadokolacje, obiad
TRANSPORT: autokar, WYJAZD: około 1 w nocy,
W CENIE : pilot, licencjonowany przewodnik, zestawy tour-guide, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
MALBORK  ZAMEK KRZYŻACKI  – największa gotycka twierdza w Europie i największa na świecie budowla ceglana. Zamek został wpisany na listę zabytków UNESCO.
WŁADYSŁAWOWO – Aleja Gwiazd Sportu, Cetniewo – ośrodek przygotowań olimpijskich
——————————————————————————–

GDAŃSK, WESTERPLATTE, GDYNIA
WESTERPLATTE– symbol wybuchu II wojny światowej… Miejsca związane z polem bitwy o Westerplatte zostały wpisane 1 września 2003 na listę Pomników historii. Zobaczymy cmentarz  poległych bohaterów i Pomnik Obrońców Wybrzeża.
GDAŃSK : Droga Królewska prowadząca od Bramy Wyżnej do Bramy Złotej, położonej nad Mołtawą. Drogę przemierzali królowie przyjeżdżający do Gdańska. Zobaczymy: Złota Brama jako łuk triumfalny, ul Długa, Ratusz głównego Miasta, symbol miasta – Fontanna Neptuna i Dwór Artusa ( tu obecnie przyjmowane są głowy państw odwiedzające Gdańsk),
GDYNIA – Skwer Kościuszki, Kamienna Góra ( punkt widokowy na panoramę miasta), port w Gdyni gdzie stoją 2 statki muzea: ORP Błyskawica i Dar Pomorza.
——————————————————————————-

PRZYLĄDEK ROZEWIE – jeszcze do niedawna uważany za najdalej na północ wysunięte miejsce w Polsce (obecnie Jastrzębia Góra). Słynie z latarni morskiej i Muzeum Latarnictwa Polskiego. Rozewie to także rezerwat przyrody na którym rosną 200-letnie buki…  Przejście przez Wąwóz Chłapowski, wchodzący w skład Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Cena zawiera

Cena nie zawiera