WCZASY GRZYBOWO 2023

Termin:

11-21 wrzesień 2023

Cena:

2450 zł

(wszystko zawarte w pakiecie + ubezpieczenie NNW + transport)

Transport:

komfortowy autokar

Wyżywienie:

pełne

WCZASY GRZYBOWO 2023
KOMFORTOWE WCZASY REKREACYJNO-ZDROWOTNE
KOMFORTOWY OŚRODEK SZEKLA w GRZYBOWIE

ZAKWATEROWANIE:

10 noclegów w 2 os pokojach z pełnym węzłem sanitarnym

WYŻYWIENIE:

całodzienne wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany, na kolację zawsze dodatkowo ciepłe danie)

CENA:

2450 zł/os.

(wszystko zawarte w pakiecie + ubezpieczenie NNW + transport)

ATRAKCJE

Cena nie zawiera

Proponujemy Państwu wczasy w Grzybowie ( 10 nocy, 11 dni) , w komfortowym ośrodku wczasowym Szekla w Grzybowie.
Jest to oferta przeznaczona zarówno dla tych, którzy chcą podreperować zdrowie jak i dla ceniących sobie skuteczną profilaktykę. Spacery nadmorskie, zajęcia sportowo-rekreacyjne, komfortowe warunki zakwaterowania i wyżywienia, doborowe towarzystwo z pewnością pozwolą zadbać o świetną formę. 

OŚRODEK WCZASOWY SZEKLA znajduje się w samym centrum urokliwej nadmorskiej miejscowości, a jednocześnie zaledwie 400 m od piaszczystej plaży. Ośrodek mieści się na dużym, ogrodzonym terenie, obok deptaku z kawiarenkami, sklepikami i dysponuje przytulnymi, komfortowymi pokojami. 

Na terenie Ośrodka znajduje się całodobowa recepcja oraz jasna i przestronna jadalnia o nowoczesnym wystroju, gdzie codziennie serwowane są zdrowe, pełnowartościowe i smaczne posiłki. Na terenie obiektu znajduje się basen zewnętrzny, sauna, teren rekreacyjny, obejmujący boisko do siatkówki, siłownię zewnętrzną, miejsce na ognisko, namiot do imprez KO. 

Na terenie Ośrodka działa bezpłatna, bezprzewodowa sieć internetowa, wypożyczalnia kijków do nordic walking, sprzętu plażowego i rowerów.