WCZASY MRZEŻYNO 25 MAJ-8 CZERWIEC 2024 z zabiegami

Termin:

25 MAJ – 8 CZERWIEC 2024

Cena:

3250 zł

(wszystko zawarte w pakiecie + ubezpieczenie NNW + transport)

Transport:

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Wyżywienie:

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Wczasy 15-dniowe z rehabilitacją 25 maj – 8 czerwiec 2024 OŚRODEK SUS w MRZEŻYNIE

REALIZUJEMY DOFINANSOWANIA z PEFRON-u jako Organizator Turnusów Rehabilitacyjnych Nr OR/02/003/21, wpis Wojewody Dolnośląskiego. Proponujemy Państwu wczasy w Mrzeżynie ( 14 nocy, 15 dni) , w komfortowym ośrodku rehabilitacyjnym SUS w Mrzeżynie. Jest to oferta przeznaczona zarówno dla tych, którzy chcą podreperować zdrowie jak i dla ceniących sobie skuteczną profilaktykę. Spacery nadmorskie, zabiegi lecznicze, komfortowe warunki zakwaterowania i wyżywienia, doborowe towarzystwo z pewnością pozwoli wrócić do świetnej formy.

ZAKWATEROWANIE:

14 noclegów w 2 os pokojach z pełnym węzłem sanitarnym

WYŻYWIENIE:

całodzienne wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany)

CENA:

3250 zł/os.

(wszystko zawarte w pakiecie + ubezpieczenie NNW + transport)

ATRAKCJE

Cena nie zawiera

REALIZUJEMY DOFINANSOWANIA z PEFRON-u jako  Organizator Turnusów Rehabilitacyjnych Nr OR/02/003/21,wpis Wojewody Dolnośląskiego.

Proponujemy Państwu wczasy w Mrzeżynie ( 14 nocy, 15 dni) , w komfortowym ośrodku rehabilitacyjnym SUS w Mrzeżynie.
Jest to oferta przeznaczona zarówno dla tych, którzy chcą podreperować zdrowiejak i dla ceniących sobie skuteczną profilaktykę. Spacery nadmorskie, zabiegi lecznicze, komfortowe warunki zakwaterowania i wyżywienia, doborowe towarzystwo z pewnością pozwoli wrócić do świetnej formy.


OŚRODEK WCZASOWO-REHABILITACYJNY SUS – znajduje się na ogrodzonym, zalesionym terenie o powierzchni 1,7 ha, na skraju piaszczystej wydmy, zaledwie 100 m od plaży. Ośrodek  dysponuje przytulnymi i komfortowymi pokojami zlokalizowanymi w sześciu, murowanych, piętrowych budynkach. W budynku Ośrodka znajduje się całodobowa recepcja oraz jasna i przestronna jadalnia o nowoczesnym wystroju, gdzie codziennie serwowane są  zdrowe, pełnowartościowe i smaczne posiłki, a na specjalne życzenie także diety dostosowane  do potrzeb Gości. Na terenie obiektu znajduje się:  sala konferencyjna, siłownia, profesjonalna baza rehabilitacyjna oraz teren rekreacyjny, który obejmuje boisko wielofunkcyjne, boisko do gry w bule, siłownię zewnętrzną, plac zabaw dla dzieci a także miejsce na ognisko, wypożyczalnię rowerów i kijków do nordic walking, bezprzewodowy internet